Služby | Pekárenský dvůr

Chtějte víc. Bydlení s klubovými výhodami

Bydlet znamená někam patřit. V Pekárenském dvoře patříte do klubu rezidentů, v jehož rámci můžete exkluzivně využívat řadu volnočasových i praktických služeb dostupných přímo v areálu.

24/7 služba recepce a concierge

Myslíme na váš komfort. Recepce s concierge službou se postará o řadu praktických všednodenních úkolů – převezme poštu, zařídí čistírnu, zarezervuje masáž, předá klíče návštěvě či opravářům... A společně s kamerovým systémem dohlíží na bezpečnost.

Sauna
& masérna

Wellness zázemí se saunou, zážitkovými sprchami, odpočívárnami a samostatnou masérnou vám nabídne dokonalý relax.

Fit centrum
& venkovní workout

V kondici se můžete udržovat v kompletně vybaveném fitku s oddělenou posilovnou a kardio zónou, nebo na čerstvém vzduchu na workoutovém hřišti uvnitř areálu dvora.

Lounge

Multifunkční prostor vedle recepce poskytne zázemí pro coworking s možností pronájmu pro soukromé potřeby rezidentů. Samozřejmostí je Wi-Fi a vybavení tiskárnou.

Dětský park

Vnitroblok Pekárenského dvora představuje bezpečný prostor pro dětská dobrodružství. Uprostřed zeleně a v praktické návaznosti na grilovací zónu najdete i menší dětský park s prolézačkami.

Grill point

Chvíle rodinné pohody nebo setkání s přáteli si můžete užívat pod širým nebem, a přitom kousek od domovních dveří. Několik grill pointů nabídne veškerou výbavu potřebnou pro vaše gurmánské zážitky.

Venkovní party altánek

Kompletně zařízený prostor pro komornější venkovní akce v odlehlejší části vnitrobloku – tak aby vás nikdo nerušil, a zároveň jste se nemuseli obávat, zda nerušíte sousedy.

Samoobslužná
myčka

Za údržbou vašeho vozu nemusíte nikam jezdit. Součástí podzemních garáží je pro rezidenty dostupná samoobslužná myčka s možností předchozí rezervace.

Dobíjení elektromobilů

Myslíme na budoucnost, nabíjecí infrastruktura pro elektrické vozy je proto samozřejmostí. V garážích bude pro příznivce elektromobility několik nabíjecích stanic.

Kolárna + servisní dílna

V kamerami zajištěné společné kolárně budou vaše kola v maximálním bezpečí. Její část navíc tvoří dílna zařízená vším potřebným pro základní údržbu (dofouknutí, umytí, seřízení).

Prémiové bydlení s parkově upraveným vnitroblokem

Františkův dům
Eduardův dům
Karlův dům
Ottův dům
TOWNHOUSY
Exkluzivní penthouse

Pro rezidenty nabízí Pekárenský dvůr mnoho klubových výhod.

Vstupní lobby s recepcí a salónkem

Rezidentům je k dispozici recepce s concierge službou, která se postará o řadu praktických všednodenních úkolů a společně s kamerovým systémem nepřetržitě dohlíží na bezpečnost v areálu.

V sousedství recepce si také můžete rezervovat soukromý salónek. Meeting room, který využijete jako zasedací místnost pro pracovní schůzky, klidnou studovnu či pracovnu, nebo pro konání menších oslav.

Zelený vnitroblok

Na ploše 2 683 m² si můžete užívat klidný, semiprivátní vnitroblok se zahradní úpravou navrženou renomovaným ateliérem Krejčiříkovi. Prostor jako stvořený pro živou sousedskou komunitu, který výrazně rozšíří plochu vašeho nového domova.

Pracovní zóna s usb dobíjením a připojením k wifi
Komunitní zahradní plochy pro pěstování čerstvých bylinek, ovoce, zeleniny i květin
Grill pointy pro pohodové chvíle i gurmánské zážitky pod širým nebem, a přitom kousek od domovních dveří
Dětský park v bezpečném prostředí zeleného vnitrobloku ... i praktické návaznosti na grilovací zónu ;-)
Workout zóna, kde se můžete udržovat v kondici na čerstvém vzduchu
Party altánek – kompletně zařízený prostor pro komornější venkovní akce v odlehlejší části vnitrobloku
Pouze pro rezidenty je k dispizici sdílená střešní terasa o celkové ploše 725 m², uzpůsobená pro práci i trávení volného času

Wellness a fit centrum

Nechte se rozmazlovat. Na ploše téměř 200 m² si můžete každý den vychutnávat zasloužený odpočinek. Wellness zázemí se saunou, zážitkovými sprchami, odpočívárnami a samostatnou masérnou vám nabídne dokonalý relax.

V kondici se můžete udržovat v kompletně vybaveném fitku s oddělenou posilovnou a kardio zónou.

Garáže a kolárna

Přestože z Pekárenského dvora tu budete mít všude kousek, je nám jasné, že pouze pěšky se pohybovat nebudete. Mysleli jsme na všechno. A můžete si být jistí, že o váš vozový park bude dobře postaráno.

222 krytých garážových stání
16 parkovacích míst pro motocykly
samoobslužná myčka
dobíjecí stanice elektromobilů a elektrokol
kolárna se servisním prostorem pro seřízení a dofouknutí kola, 24/7 hlídaná kamerovým systémem

Pekárenský dvůr je životní styl. Ten váš.

nový projekt v komplexu Pekárenský Dvůr

ZJISTIT VÍC